Myšlenky

Potkali jsme se v čajovně, dali se do řeči a bylo z toho krásné a hluboké přátelství. Kamarád J. byl jako můj bratr. Navštěvovali jsme se, společně vařili večeři z produktů, které vypěstoval, uměli jsme se spolu zasmát, zazpívat i zatancovat.

Paní M.

09.07.2022

Paní M. byla šarmantní, společensky laděná dáma, čerstvá důchodkyně, která si chtěla naplno užívat svého volného času a života. Ale... zjistili jí rakovinu, operovali a léčili.

Staří bohové se radili, kam by měli ukrýt velkou sílu VESMÍRU, aby ji člověk nemohl ve své nevědomosti najít a zničit. Jeden bůh řekl : "Schovejme ji na nejvyšší vrcholek hor."

Muž, který ukončil své pozemské bytí, předstoupil před Boha. A Bůh se zamýšlel nad jeho životem a poukazoval na to, co všechno se v něm ten člověk naučil, co všechno prožil, jak se choval k ostatním lidem a jakými myšlenkami se zaobíral. Bůh jej však nesoudil, ale naopak člověk soudil sám sebe, neboť až nyní se plně uvědomil důsledky svých...

Mysl je vynikající nástroj, pokud ji užíváme správně. Užíváme-li ji nesprávným způsobem, stává se velmi destruktivní. Ve skutečnosti svou mysl neužíváte špatně - obvykle ji totiž neužíváte vůbec. Vaše mysl užívá vás. A to je nemoc. Věříte, že jste svou myslí. To je ovšem klam. Váš nástroj vás začal ovládat.

Vytvořte si webové stránky zdarma!