Kraniosakrální terapie v Brně - Kr. Poli
(v blízkosti Šelepky)

Srdečně Vás zvu do útulného studia Karonaishi na adrese 

ul. Tábor 531/50A, Brno - Královo Pole

mapa

Nejbližší volné termíny: pondělí  24. 6. a 1. 7. 2024

V případě zájmu v jiné dny se prosím ozvěte na tel.: 739 535 785.

CENA za ošetření (75 min.): 900,-Kč 

 
V čem Vám může kraniosakrální terapie pomoci?

Kraniosakrální terapie pomáhá s řadou zdravotních potíží akutního i chronického charakteru. Je vhodná jak pro lidi s konkrétními zdravotními potížemi, tak pro kohokoli dalšího, kdo potřebuje například:

- ulevit psychickému i fyzickému přetížení,
- ulevit od bolestí hlavy, zad, kloubů nebo migrén,
- rozpustit napětí v těle,
- zklidnit nervový systém,
- uvolnit nezpracované emoce,
- nabrat síly,
- nebo jen zregenerovat.

Výborně funguje při zvládání stresových situací a traumatických stavů. 
Umí si poradit i s řadou neurologických potíží, vylepšuje spánek a lépe se také vyrovnáte s únavou a celkovou vyčerpaností.

Jak kraniosakrální terapie funguje?

Kraniosakrální terapie probouzí vnitřní životní sílu a vitalitu člověka, která tělo v každém okamžiku tvoří, opravuje a regeneruje. Podporuje jeho přirozené samoregulační a ozdravné mechanismy a navrací tělo do rovnováhy. Probíhá na mnoha úrovních - fyzické, psychické, emocionální i spirituální, vždy v plném souladu s principy přírody.

Základem ošetření je vytvoření vztahového pole bezpečí a jemný dotek. Schopnost naslouchat a být vnímavý. Kontakt s druhým člověkem na té nejhlubší úrovni esence života. V klidu a tichu přítomného okamžiku, v respektu a uznání toho, kým člověk je.

Tato komplexní, velmi jemná a bezpečná metoda je bez kontraindikací a je doporučována profesionály z řad neurologů, psychologů, psychiatrů, psychoterapeutů, fyzioterapeutů, masérů a dalších. 

Kromě pomoci při zdravotních potížích je kraniosakrální terapie také účinným nástrojem pro osobní transformaci a rozvoj.

Jak kraniosakrální terapie probíhá?

Ocitnete se v příjemné relaxační místnosti, která bude připravena jen pro Vás. Budu ráda, když mi povíte, zda přicházíte s nějakým konkrétním problémem, abych mohla ošetření lépe zacílit. Když nechcete, nemusíte říkat nic, kraniosakrální terapie bude fungovat i tak. Postará se o to moudrost a inteligence Vašeho těla, která v klidném a bezpečné prostředí vztahového pole začne sama pracovat.

Na lehátku zůstáváte oblečeni, oděv doporučuji volnější (můžete se převléci).
Pro Váš max. komfort bude k dispozici deka, polštářek, podložka pod kolena.

Po společném dojednání se budu velmi zvolna přes oblečení dotýkat Vašeho těla tak, aby Vám byl kontakt příjemný (předem o něm budete vědět). Můžete něco cítit, nebo taky nemusíte, je to individuální a na průběh terapie to nemá vliv. Je dost možné, že upadnete do chvilkového spánku. Vše je správně. Důležité je, abyste se cítili po celou dobu v klidu a bezpečí a hluboké ozdravné procesy mohly začít.

Samotné ošetření trvá cca 60 min., zbytek času věnujeme sdílení a závěrečné integraci.

Těším se na Vás! 

Potřebujete vědět více?
Pak doporučuji navštívit tyto stránky.

Vytvořte si webové stránky zdarma!