CESTA Z NEMOCI 
aneb
Jak sám aktivně pracovat na svém uzdravení.
Online seminář - 4 dny, vždy 2 hodiny

Ve škole, ale zpravidla ani u lékaře se nedozvíme, jak ohromný potenciál k uzdravení každý v sobě máme. Že jsem to my sami, kdo můžeme průběh nemoci a své uzdravení vlastními silami velkou měrou ovlivnit. Co všechno můžeme my sami udělat, abychom svou nemoc zvládli. 
Jak se k celé situaci postavit a jak se s ní nakonec i vypořádat.

Na semináři vytvářím prostor, kde si tyto, ale i mnohé další otázky budeme nejen klást,
ale hlavně na ně budeme každý sám za sebe hledat odpovědi.

Srdečně zvu na seminář všechny, kteří chtějí vzít život do svých rukou a jsou ochotni na svém uzdravení sami aktivně pracovat.

________

Jednota těla a mysli

Sama na sobě mám mnohokrát vyzkoušeno, že právě díky správnému nastavení "v hlavě" můžeme svůj zdravotní stav, ale i účinek léčby sami významně ovlivnit. Tělo pracuje podle toho, jak my sami myslíme a přemýšlíme. Pokud naše způsoby myšlení a naše životní postoje nejsou ve vnitřním souladu s námi a my jednáme proti sobě, způsobují nám zpravidla dlouhodobé emoční vypětí a stres. Tělu pak nezbývá nic jiného, než se bránit nemocí.  

Vzájemné závislosti těla a mysli je potřeba porozumět. A nejen to. Je potřeba s myslí pracovat. Nastavit ji na uzdravení. Nastolit v sobě vnitřní klid a soulad toho, co tělo potřebuje a co dostává. Vnímat a poslouchat své potřeby. Vyhovět si a mít se rád. Vytvořit podmínky pro to, aby se mohly uvolnit síly, které uzdravující mechanismy v těle zaktivují. I moje rozvinutá rakovina začala bleskurychle mizet, když jsem se vnitřně naladila tím správným směrem.

Své poznatky Vám na semináři předám, ale samotná práce bude na Vás. Vy sami si odpovíte na otázku Jak se sebou pracovat, abych se uzdravil. A Vy sami si také rozhodnete, které z poznatků uvedete do praxe. Zkrátka ukážu Vám cestu, vydat se po ní musíte už sami. 

Pro své uzdravení můžete Vy sami udělat opravdu hodně a troufám si říct, že mnohem víc než si sami myslíte.

Inspiraci najdete také v mé knize ZDRAVÁ neMOC.
Knihu doporučuji před přihlášením na seminář přečíst.

Co konkrétně Vás na semináři čeká?

Z pohodlí domova se společně připojíme online prostřednictvím nástroje Zoom, který umožní přenos obrazu a zvuku. A budeme si povídat a každý sám za sebe se zamýšlet na tím, 

  • jak své nemoci porozumět,
  • jak se vnitřně nastavit na uzdravení,
  • jak přistupovat ke svému tělu a naslouchat jeho potřebám,
  • jak si poradit se strachem a pěstovat v sobě radost,
  • jak se naladit na léčbu a léky, aby pomáhaly,
  • co všechno pro své uzdravení mohu udělat já sám,
  • kdy začnu a s čím,
  • kde k tomu všemu najdu vůli a sílu.

Výsledkem bude Vaše osobní zamyšlení / záměr toho, co vše můžete ve svém životě vyladit, upravit nebo změnit, aby Vaše tělo a mysl pracovaly ve vzájemném souladu, Vy se cítili vnitřně šťastní, emočně vyrovnaní a Vaše tělo mohlo postupně začít opět normálně fungovat. A taky abyste zbytečně neztráceli energii, kterou potřebujete šetřit především pro sebe. Prostor bude i na Vaše dotazy. 

Ještě doplním, že v rámci semináře není potřeba nikomu (ani mně) sdělovat informace ohledně Vašeho zdravotního stavu, léčby, osobní záležitosti apod. Vše si můžete řešit v soukromí podle informací, návodů a technik, které dostanete. A jen do té míry, do které budete chtít Vy sami. 

Seminář nabízí prostor pro Vaši cestu osobního rozvoje, nijak však nezasahuje do léčby a lékařských postupů, kterými možná právě procházíte. Může je ale vhodně doplnit, pokud to sami uznáte za vhodné.

Vypadá to zajímavě?

Rozhodně to zajímavá "jízda" bude, protože bude o Vás. Avšak jen informace poslouchat nestačí, pokud si opravdu chcete pro sebe něco odnést. Uzdravení je tvůrčí proces a mnohdy i velká změna a vývoj. A je potřeba na něm usilovně pracovat. Vnímat, přemýšlet, vyhodnocovat a upravovat své vnitřní nastavení a způsoby uvažování tak, aby byly plně v souladu s tím, co opravdu chcete a co Vaše tělo potřebuje. 

Garantovat uzdravení Vám nedokážu. Ukážu Vám ale možnosti, jak na svém uzdravení můžete sami pracovat. 

Abyste neměli jiná očekávání, ještě upřesním, čím se naopak na semináři zabývat nebudeme:

Předmětem semináře nejsou fyzické symptomy, diagnózy, výběr léčby, lékaře, kliniky apod. Rovněž není předmětem semináře alternativní medicína, léčitelství, pečovatelství, sociální, legislativní nebo právní pomoc v nemoci, zdravá výživa ani pohybové aktivity. Pokud některou z těchto oblastí budeme zmiňovat, tak jen v širších souvislostech a obecně. Seminář se neopírá ani o žádný systém náboženské víry, kulturní ideologii apod. 


Prosím, sami si zvažte, zda momentálně máte na seminář dostatek sil, chuti a energie.


Něco k organizaci:

Seminář je rozdělen do 4 dnů po 2 hodinách záměrně, aby Vás příliš nezatížil a měli jste i dostatek prostoru informace vstřebat a v praxi vyzkoušet. Online forma šetří Vaše síly, nemusíte nikam dojíždět, připojit se můžete z domu.

Budeme se potkávat přes Zoom (PC, notebook, tablet) v malé skupince lidí. Pár dnů před zahájením prvního dne Vás e-mailem oslovím a poprosím o krátké testovací připojení, abychom odladili případné technické problémy (zejména kvalitu signálu, obraz a zvuk). Později nebude prostor je řešit a každý si za své technické připojení zodpovídá bez možnosti náhrady sám. Návod na bezplatné stažení Zoom naleznete ZDE. Zoom není potřeba hlouběji ovládat, pouze si zajistěte jeho instalaci, kvalitní připojení, obraz a zvuk. Odkaz pro připojení na seminář dostanete ode mne v pozvánce e-mailem.

Předběžně počítám s časem mezi 16 - 18 hod. vždy 2x v týdnu (pondělí + středa, nebo úterý + čtvrtek), tzn. za dva týdny bychom měli být hotovi. 

Termíny 4 dnů vypíšu, jakmile se malá skupinka naplní. 

Přihlášení na seminář:

Prosím, nahlaste mi svůj zájem (i předběžný) na e-mail zdravanemoc@seznam.cz - uveďte prosím své jméno, mail, telefon, odkud jste a pokud Vám některý den v týdnu, příp. čas nevyhovuje, uveďte to prosím také. Pokusím se termínově přizpůsobit většině.

Cena za 4 x 2 hod. (10 vyuč. hodin):  1 600,- Kč   (nejsem plátcem DPH)        
Pokyny k platbě rozešlu, jakmile si potvrdíme termín. Platba je závazná. 

V případě, že jedinou překážkou pro Vaši účast je cena (např. jste dlouhodobě na nemocenské apod.), tak se prosím ozvěte. Pokusím se Vám pomoci.

Ještě něco nevíte? Máte z něčeho obavu?

Raději zavolejte a probereme to spolu. Mé tel. číslo naleznete na stránce KONTAKT.

Těším se na Vás!

Katka Miková

               Něco dalšího o mně >>>

Vytvořte si webové stránky zdarma!