Individuální konzultace

Nemoc se jen tak sama od sebe nestane. Vždy má svůj důvod, svou příčinu, i když ji třeba ještě nevidíme. Ano, můžeme své tělo svěřit lékařům nebo jít alternativní cestou a věřit, že vše bude zase pořádku. Že Vás z toho někdo dostane. 

Ale bude to stačit??

Nestálo by za to vzít situaci i do svých rukou a začít sám přemýšlet, co ve svém životě můžeme my sami změnit, narovnat, vyladit a uzdravit? Co nefunguje a bere nám sílu a energii, kterou teď tolik potřebujeme sami pro sebe?

Já šla tou druhou cestou a dnes vím, že byla správná. Z pokročilé onkologické nemoci jsem se uzdravila. A uzdravila jsem nejen své tělo, ale především jsem "uzdravila" svůj život. Jsem mnohem víc klidnější, odolnější, vnitřně posílená a radostná. Našla jsem nový vztah sama k sobě, změnila způsob svého uvažování a ve svém životě napravila vše, co mě k nemoci dovedlo. 


S čím mohu pomoci Vám ?

Mohu Vám předat informace, jak jsem na svou nemoc šla. Jak jsem překonala prvotní strach, zklidnila "hlavu" a soustavně pracovala sama na sobě, abych se uzdravila. 

Mohu se s Vámi podělit o zkušenost, jak se mi podařilo staré, nefunkční způsoby uvažování doslova přetavit do jiného, zdravého a mnohem hodnotnějšího způsobu života. Jak jsem se doslova odrazila ze dna a začala na svém uzdravení krůček po krůčku trpělivě pracovat.

Ze své cesty k uzdravení mám řadu zkušeností a návodů, které mi pomohly náročnou zdravotní situaci, ale i léčbu, lékařské zákroky, pobyt v nemocnici apod. zvládnout.

Jsem z Brna, ale spojit se můžeme odkudkoli online (přes Zoom, Teams, Skype apod.). Cena za konzultaci: 800,-Kč/ 60-90 min.   

Vytvořte si webové stránky zdarma!