Individuální konzultace

Nemoc se jen tak sama od sebe nestane. Vždy má svůj důvod, svou příčinu, i když ji třeba ještě nevidíme. Ano, můžete se pouze svěřit lékařům nebo jít alternativní cestou a věřit, že vše bude zase pořádku. Že Vás z toho někdo dostane. 

Ale bude to stačit??

Není jistější vzít svůj život i do svých rukou a začít sám přemýšlet, co ve svém životě můžete změnit, narovnat, vyladit a uzdravit?

Já šla tou druhou cestou a dnes vím, že byla správná. Jsem živá, zdravá a uvnitř jiná. Mnohem víc klidná, odolná, posílená a radostná. A to je dostatečný důkaz toho, že to pravé uzdravení přichází z nitra člověka. Z napravení našich postojů a myšlenek, kterými svůj (často nezdravý) život tvoříme. 


S čím Vám mohu pomoci?

Mohu Vám předat informace, jak jsem na svou nemoc šla. Jak jsem překonala prvotní strach, zklidnila svou mysl a soustavně pracovala sama na sobě, abych se uzdravila. 

Mohu se s Vámi podělit o zkušenost, jak se mi podařilo staré, nefunkční způsoby uvažování doslova přetavit do jiného, zdravého a mnohem hodnotnějšího způsobu života. Jak jsem se doslova odrazila ze dna a postupně vystoupala až nahoru, na samotný vrchol sebe samé. 

Ze své cesty k uzdravení mám řadu zkušeností a návodů, které mi pomohly i v momentech, kdy jsem nevěděla, zda se dalšího rána vůbec dočkám. 

Jsem z Brna, ale spojit se můžeme odkudkoli online (přes Zoom, Teams, Skype apod.)

Vytvořte si webové stránky zdarma!